Konsultant on-line jest niedostępny Napisz do nas... Wyślij

Naprawa komputerów

oraz innych urządzeń elektronicznych

Nasz serwis zajmuje się kompleksową naprawą wszelkiego rodzaju komputerów - od stacjonarnych przez laptopy aż po tablety, smartfony oraz nawigacje!

Dowiedz się więcej

Zdiagnozujemy

i usuniemy wszelkie problemy

Nasz serwis nie pobiera opłat za wstępną diagnozę. Powierzony Nam sprzęt naprawiamy zazwyczaj w ciągu 24 godzin - bez dodatkowych kosztów! Naprawione urządzenia przywozimy gratis (na terenie Tomaszowa Mazowieckiego).

Dowiedz się więcej

Gwarantujemy

najwyższą jakość obsługi i usług

Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w naprawach komputerów - możemy śmiało powiedzieć, że poznaliśmy je na wylot i nie mają przed Nami żadnych tajemnic!

Dowiedz się więcej

REKLAMA:
 • Naprawa komputerów

  Serwis CleverOne.pl działa na terenie miasta Tomaszów Mazowiecki oraz okolic (zasięg do 250 km). Zajmujemy się profesjonalną oraz kompleksową naprawą i serwisem sprzętu komputerowego wszelkiego rodzaju - od jednostek stacjonarnych przez laptopy aż po smartfony i nawigacje.

  Nasi technicy mają ogromne, ponad 10-letnie doświadczenie - spokojnie możemy ich określić jako elektronicznych magików i kowbojów klawiatury bo komputery oraz inne urządzenia nie mają przed nimi żadnych tajemnic ;-)
  Czytaj dalej
 • Nasze usługi

  Naprawa komputerów to nie wszystko czym się zajujemy. Spektrum oferowanych przez Nas usług jest bardzo szerokie - rojektujemy strony www, ulotki, plakaty, wizytówki, rekonstruujemy cyfrowo stare zdjęcia, przegrywamy kasety VHS na CD/DVD, uruchamiamy usługi SMS Premium oraz odzyskujemy dane z najróżniejszych nośników (jesteśmy partnerem Kroll Ontrack)

  Przedsiębiorcom z Tomaszowa Mazowieckiego oferujemy Obsługę Informatyczną Firm - zapewniamy stałą opiekę nad sprzętem komputerowym.
  Czytaj dalej
 • Pomoc

  Klienci serwisu CleverOne.pl mogą liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne Naszych specjalistów. Oferujemy kompleksową pomoc przez cały tydzień - wystarczy do Nas zadzwonić lub porozmawiać z konsultantem on-line.

  Udzielamy fachowych porad oraz wskazówek oraz dokładamy wszelkich starań by Nasi Klienci byli jak najlepiej obsłużeni, ale przede wszystkim zadowoleni z świadczonych przez Nasz serwis usług.
  Czytaj dalej