Konsultant on-line jest niedostępny Napisz do nas... Wyślij

Dla firm

Serwis CleverOne.pl wspiera firmy w rozwoju oraz podnoszeniu ich konkurencyjności. Jeżeli szukają Państwo profesjonalnych rozwiązań dla swojego biznesu to zapraszamy do skorzystania z naszego outsourcingu IT.

Stała opieka nad urządzeniami w Firmie

Zapewniamy kompleksową opiekę nad sprzętem komputerowym oraz urządzeniami peryferyjnymi. Kontrolujemy poprawność pracy systemów operacyjnych zainstalowanych w poszczególnych jednostkach, dbamy o regularne aktualizacje a także implementujemy rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo (backup danych, audyty bezpieczeństwa IT) oraz ergonomię pracy. Dzięki Nam, Klienci mogą koncentrować się na prowadzonej działalności i mieć pewność, że tak ważne w dzisiejszych czasach zaplecze technologiczne jest w dobrych rękach.

Odzyskiwanie danych

W sytuacji gdy dojdzie do uszkodzenia nośnika danych, zapewniamy ekspresową pomoc w odzyskaniu utraconych informacji. Należy zaznaczyć, że staramy się nie dopuszczać do tego aby dochodziło do tego typu wypadków chociażby poprzez wykonywanie tak zwanych kopii bezpieczeństwa czyli archiwizacji danych. Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie odzyskiwania danych dlatego też świadczona przez Nas usługa stoi na najwyższym poziomie. O naszych kwalifikacjach niech świadczy fakt, że jesteśmy jedynym w Tomaszowie Mazowieckim partnerem firmy Kroll Ontrack, która jest światowym liderem w dziedzinie odzyskiwania danych. Z Nami nie muszą się Państwo bać utraty informacji!

Projektowanie oraz modernizacja sieci

Jedną z naszych specjalizacji jest ulepszanie pracy frmowych sieci przewodowych i bezprzewodowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa w firmie komunikacja dlatego też zawsze pracujemy nad tym by przebiegała ona w sposób niezakłócony oraz bezpieczny. Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze tego typu infrastruktury to chętnie ją zaprojektujemy i wdrożymy w życie. Tworzymy sieci prywatne (VPN), instalujemy wirtualne centralki telefoniczne (+fax) w oparciu o technologię VOIP, wykonujemy testy penetracyjne oraz wiele innych prac wpływających na optymalizację jakości usług.

Koszty OIF

Outsourcing IT świadczony przez CleverOne gwarantuje dostęp do wiedzy (know-how) oraz kompetencji. Zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem w różnych branżach, posiadamy wypracowane procedury oraz przeprowadzamy systematyczne badania jakości naszych usług. Koszty usługi są ustalane indywidualnie z każdym Klientem.