Konsultant on-line jest niedostępny Napisz do nas... Wyślij

Konfiguracja urządzeń sieciowych i sieci (Wi-Fi, LAN)

Problemy z łączem internetowym nie zawsze leżą po stronie dostawców usług. Z uwagi na różnorodność i skomplikowanie internetowych protokołów także Twój komputer może przyczyniać się do obniżenia jakości działania sieci. Jeśli masz wrażenie, że Internet nie rozwija u Ciebie swojej pełnej przepustowości - skontaktuj się z Nami! Pomagamy w przypadkach, gdy Internet działa prawidłowo, ale posłuszeństwa odmawia jeden z używających go programów - np. Skype, Firefox, Chrome, Opera, Outlook, Thunderbird, Tlen lub Gadu-Gadu.

Skonfigurujemy każdy router (przewodowy lub Wi-Fi) - w domowej lub firmowej sieci. Ustawienie niezbędnego poziomu bezpieczeństwa, zablokowanie dostępu z zewnątrz oraz dopasowanie ustawień do możliwości podłączonych do sieci komputerów.

Konfigurujemy modemy - dotyczy usługodawców takich, jak Orange (Neostrada), UPC Chello, Aster, iPlus, Play, Blueconnect, Vectra, Netia, Dialog oraz lokalnych dostawców Internetu. Zoptymalizujemy ustawienia modemu i przystosujemy go do ewentualnej współpracy z routerem.

Rozwiązujemy wszelkie problemy z połączeniem - zarówno po stronie routera, jak i poszczególnych komputerów, naprawiamy połączenia LAN oraz Wi-Fi.

Usługa wykonywana jest na miejscu u Klienta w ciągu maksymalnie jednej godziny!