Konsultant on-line jest niedostępny Napisz do nas... Wyślij

Odzyskiwanie danych w Tomaszowie Mazowieckim oraz okolicach

Odzyskujemy dane z wszystkich rodzajów dysków twardych komputerów stacjonarnych, z dysków SSD, IDE, SATA, micro SATA oraz z dysków przenoœnych, Mac-ów, dysków USB, serwerów, macierzy Raid, pamięci aparatów fotograficznych, programów pocztowych, pendrive, dysków optycznych oraz dyskietek.

Twój dysk (lub inny noœśnik) uległ uszkodzeniu?

Nie naprawiaj go sam! Powierz go specjalistom!

Pamiętaj, że jeżeli masz problem z dostępem do swojego dysku twardego (utrudniony lub żaden) to pierwszą, najważniejszą rzeczą jest szybka diagnoza. Jeœśli urządzenie pracuje normalnie (czyli nie "stuka", nie restartuje się samoistnie, nie pracuje głoœśniej niż zwykle) to problem leży najprawdopodobniej po stronie oprogramowania - gdy dzieje się inaczej i wszystko wskazuje na uszkodzenie fizyczne - wyłącz natychmiast komputer i nie włączaj go ponownie - zwiększysz tym samym szanse na odzyskanie informacji. Im dłużej dysk twardy/noœnik pamięci będzie działał tym mniejsze szanse na powodzenie operacji odzyskiwania danych. Jeœśli nie masz dostępu do swoich danych - nie wpadaj w panikę - œśrednio w 8 przypadkach na 10 Twoje dane można odzyskać.

Na rynku dostępna jest cała gama różnego oprogramowania do odzyskiwania danych, ale nie oznacza to, że za ten niezwykle skomplikowany proces może zabrać się każdy. Samodzielna próba odzyskania danych może zakończyć się całkowitą utratą danych. Serwis CleverOne.pl to oficjalny partner œświatowego lidera w dziedzinie odzyskiwania danych (Kroll Ontrack), posiadamy niezbędny sprzęt oraz oprogramowanie, dzięki którym odzyskujemy utracone pliki.

Skontaktuj się z Nami już teraz!

Odzyskiwanie danych z kart SIM

Serwis CleverOne.pl odzyskuje dane z kart SIM (zwykłe i micro)!
Przy pomocy specjalistycznego oprogramowania oraz urządzeń jesteśmy w stanie odczytać szereg różnych informacji z kart SIM a także odzyskać pewne dane jak na przykład: kontakty, wykonane połączenia, wiadomości SMS czy nawet ostatnia lokalizacja. Usługę wykonujemy w ciągu 24 godzin a wyniki dostępne są w Panelu Klienta.

Koszty odzyskiwania danych

Cena wykonania usługi odzyskiwania danych zależy od kilku czynników.
Pierwszym i najważniejszym jest rozmiar uszkodzonego nośnika, drugim jest rodzaj urządzenia (dysk twardy ATA/SATA/SSD, pendrive, karta pamięci SD/MicroSD, itd) a trzecim typ uszkodzenia - logiczne (czyli uszkodzenie oprogramowania wewnęntrznego) lub fizyczne (czyli uszkodzenie wskutek np. upadku). Koszt usługi zależy od wszystkich w.w czynników a także od czasu nań poświęconego dlatego też za każdym razem ustalany jest indywidualnie. Diagnoza wstępna jest w serwisie CleverOne.pl całkowicie bezpłatna!