Konsultant on-line jest niedostępny Napisz do nas... Wyślij

Strony WWW, ulotki, plakaty

Serwis CleverOne.pl zajmuje się między innymi tworzeniem oraz utrzymywaniem stron internetowych (WWW). Tworzymy zarówno strony informacyjne, charakteryzujące się minimalną wielkością a także rozbudowane witryny z możliwością zarządzania treścią (CMS) czy też systemy CRM.

Podczas spotkania z Klientem ustalamy szczegóły dotyczące strony - wymagania, możliwości realizacji, dostępność domeny oraz inne niezbędne dane. Po oszacowaniu kosztów oraz terminu, Klient decyduje o rozpoczęciu prac. Jeśli to konieczne, Zamawiający dostarcza Nam materiały źródłowe, takie jak: zdjęcia, opisy, itp. Zleceniodawca przez cały czas tworzenia strony ma możliwość obserwowania wyników pracy na specjalnym serwerze produkcyjnym. Gdy witryna jest gotowa i została zaakceptowana, przenosimy ją na wybrany serwer (serwer CleverOne.pl lub inny, wskazany przez Klienta). Cena usługi jest za każdym razem ustalana indywidualnie.

Oprócz stron internetowych, zajmujemy się także projektowaniem plakatów, ulotek oraz innych materiałów promocyjnych. Proces tworzenia przebiega podobnie jak w przypadku stron internetowych, zazwyczaj jednak znacznie szybciej bo w ciągu 48 godzin. Cena projektu uzależniona jest od stopnia zaawansowania prac i ustalana za każdym razem indywidualnie.