BEZPIECZNE USUWANIE DANYCH Z NOŚNIKÓW

W wielu systemach operacyjnych usunięcie pliku w rzeczywistości nie niszczy danych, ale po prostu usuwa nagłówki. Otwiera to przestrzeń plików do ponownego zapisu, ale nie zapewnia wystarczającego bezpieczeństwa dla bardzo wrażliwych plików.

Jako eksperci w dziedzinie odzyskiwania danych, inżynierowie CleverOne regularnie pracują z usuniętymi plikami cyfrowymi.
Rozumiemy ograniczenia związane z przechowywaniem danych magnetycznych. Nasze usługi bezpiecznego niszczenia danych zapewniają opłacalny sposób ochrony przy zachowaniu pełnej zgodności z różnymi przepisami i regulacjami.

SKORZYSTAJ Z USŁUGI
CleverOne - uzyskaj pomoc po ataku ransomware

CleverOne wykorzystuje profesjonalne metody usuwania plików, które całkowicie eliminują dane z dowolnego typu urządzenia, chroniąc Cię przed naruszeniem zgodności i problemami z prywatnością. .

Firmy w Polsce są ustawowo zobowiązane do odpowiedniego zabezpieczenia newralgicznych danych oraz do ich usuwania w sposób przewidziany przepisami prawa. CleverOne posiada wiedzę, umiejętności oraz specjalistyczne oprogramowanie umożliwiające trwałe skasowanie danych zgodnie ze standardami Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych (5200.01).

w jaki sposób cleverone może pomóc?

Skontaktuj się z nami w razie konieczności odzysku danych z VMware


Jeśli Twój SAN lub RAID doświadczył uszkodzenia systemu plików, opcje zdalnego odzyskiwania wirtualizacji CleverOne są najlepszą opcją.

Nasi inżynierowie mogą zdalnie połączyć się z komputerem, który ma "blokowy" dostęp do SAN. Za pomocą tej maszyny inżynier może ocenić system i naprawić wolumin VMFS, umożliwiając natychmiastowe zamontowanie woluminu lub dysku VHD.

Ta opcja usługi może być niedostępna, jeśli system uległ poważnym uszkodzeniom fizycznym.
Porozmawiaj z naszymi ekspertami VMware, aby określić, czy Twój system kwalifikuje się do tej opcji usługi.
Email us
Możliwość odzyskania danych w laboratorium CleverOne

Nasze certyfikowane pomieszczenia typu Clean-Room są używane w sytuacji gdy elementy urządzenia uległy fizycznemu, mechanicznemu lub elektronicznemu uszkodzeniu i mogą zostać wysłane do naszego laboratorium.

Email us
Odzyskiwanie danych na miejscu, u klienta

Jeśli system nie może zostać wysłany, a protokoły bezpieczeństwa firmy nie pozwalają na zdalne odzyskiwanie danych, najlepszym rozwiązaniem jest usługa na miejscu. Nasz inżynier przyjedzie do Twojej placówki, aby przeprowadzić proces odzyskiwania danych.

Clean design
Odzyskiwanie danych w sposób zdalny

Rozwiązanie stosowane w sytuacji gdy sprzęt jest zbyt duży, aby można go było wysłać, lub gdy zasady bezpieczeństwa uniemożliwiają przeprowadzenie prac poza siedzibą firmy. Proces odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego połączenia internetowego.

Creative ideas
Brak danych = brak opłat

W sytuacji gdy przeprowadzone przez nas prace nie przyniosą oczekiwanych efektów, nie pobieramy żadnych opłat. Takie zdarzenia to jednostkowe i wyjątkowe przypadki.

Dołącz do ponad 1000 zadowolonych klientów!