ODZYSKIWANIE DANYCH Z MACIERZY RAID

Odzyskaj dane z macierzy RAID bez przestojów dzięki laboratorium oraz inżynierom firmy CleverOne.

Utrzymujemy wykwalifikowany zespół specjalistów RAID, a dzięki laboratoriom z pełnym zakresem usług  jesteśmy w stanie zaoferować szybsze czasy realizacji niż konkurencja.

Oferujemy również politykę braku danych i opłat oraz kilka opcji dla przypadków RAID, w tym usługi 24/7, zdalne odzyskiwanie danych i odzyskiwanie na miejscu.


Pomagamy niezależnie od sytuacji. Mając blisko 20 lat doświadczenia wiemy, że utrata danych nie czeka na dobry moment, dlatego oferujemy usługę odzyskiwania danych w naszym laboratorium.

ZGŁOŚ PROBLEM Z MACIERZĄ
social group

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID jest często znacznie bardziej intensywnym oraz czasochłonnym procesem niż odzyskiwanie danych z dysku twardego, a dla wielu firm stawka jest znacznie wyższa. Jeśli potrzebujesz plików z serwera WWW lub innego urządzenia o znaczeniu krytycznym, nie możesz pozwolić sobie na powierzenie swoich danych niedoświadczonemu zespołowi inżynierów.

Oferujemy odzyskiwanie danych z macierzy RAID dla wszystkich typów urządzeń. Zespół inżynierów CleverOne posiada wieloletnie doświadczenie z każdym poziomem RAID i każdym producentem. To doświadczenie odgrywa ważną rolę w naszym sukcesie; nie ma dwóch identycznych przypadków macierzy RAID, a różnice w sprzęcie i oprogramowaniu wymagają starannego rozwiązania. Klony są zawsze tworzone jako pierwsze, a późniejsza praca jest wykonywana przy ich użyciu. W przeciwnym razie mniej doświadczeni inżynierowie lub laboratoria z mniej rygorystycznymi procedurami mogą przypadkowo spowodować dodatkowe problemy i uszkodzenie nośnika, co może spowodować trwałe straty.

Świadczone przez CleverOne usługi odzyskiwania danych z urządzeń typu RAID są objęte polityką braku danych i opłat. Ze względu na dużą liczbę czynników, które mogą wpływać na każdy przypadek, dokładny proces odzyskiwania będzie różny. Nasi inżynierowie mają dostęp do technologii clean room ISO 5, która pozwala na bezpieczną naprawę poszczególnych elementów RAID. W każdym laboratorium posiadamy również stacje, które umożliwiają odtwarzanie różnych poziomów macierzy RAID bez oryginalnego sprzętu - niezależnie od typu karty kontrolera, systemu plików i innych czynników.

W większości przypadków będziemy potrzebować tylko dostępu do dysków twardych RAID, a nie do karty kontrolera lub innego sprzętu. Jeśli dyski twarde nie mogą opuścić Twojej lokalizacji, CleverOne może wysłać inżynierów i sprzęt do przeprowadzenia odzyskiwania na miejscu. Możemy również uzyskać zdalny dostęp do Twojego sprzętu w celu wykonania niektórych zadań odzyskiwania danych, chociaż jest to możliwe tylko wtedy, gdy Twój sprzęt jest w pełni funkcjonalny.


Laboratorium CleverOne oferuje

Email us
Dedykowany specjalista

Dedykowany kontakt z obsługą klienta, która zrozumie szczegóły Twojej sprawy i udzieli szybkich odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania związane z procesem odzyskiwania danych z macierzy RAID.

Email us
Odzyskiwanie danych

Wielu wyszkolonych inżynierów pracujących nad każdym przypadkiem i ciągłe szkolenia sprawiają, że nasze zespoły RAID są szybsze niż konkurencja. Dane odzyskujemy nawet w 24 godziny.

CUstomization
Aktualizacja procesu

Oferujemy całodobowy system umożliwiający przeglądanie notatek technicznych w miarę ich aktualizacji. W każdej chwili możesz również skontaktować się z dedykowanym specjalistą.

Documentation
Niezrównane doświadczenie

Od momentu powstania CleverOne odzyskało dane ze wszystkich typów, konfiguracji i poziomów RAID. Pracowaliśmy z każdą główną kartą kontrolera, każdą marką dysków twardych.

Get Answers

Laboratorium CleverOne obsługuje wszystkie typy macierzy RAID.

Z naszych usług odzyskiwania danych RAID skorzystało ponad 1000 firm. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która posiada profesjonalne laboratorium z trzema pomieszczeniami typu clean-room.

Obsługujemy następujące RAID:

> RAID 1 i RAID 10
> RAID 0 i RAID 01
> RAID 1E
> RAID 3
> RAID 4
> RAID 5, RAID 5E i RAID 5EE
> RAID 6
> RAID 50,51,60 i zagnieżdżone (hybrydowe) RAID
> BeyondRAID (Drobo)
> JBOD i RAID ADG
Wspieramy także kontrolery RAID takich firm jak Dell, Adaptec RAID, ASUS RAID, LG, Intel, IBM (xSeries, PowerSeries, etc), ATTO Tech, HP (ProLiant Series), LSI oraz inne.

Jeśli twój RAID zawiedzie lub nie możesz odczytać ważnych plików, zalecamy skontaktowanie się z naszymi specjalistami w celu bezpłatnej konsultacji. Należy unikać uruchamiania macierzy po awarii lub podejmowania jakichkolwiek działań, które mogą spowodować uszkodzenie, nadpisanie, utratę parzystości lub uszkodzenie nośnika.

Dołącz do ponad 1000 zadowolonych klientów!