POMOC PO ATAKU TYPU RANSOMWARE

Ataki ransomware stanowią coraz większy problem dla użytkowników komputerów i administratorów serwerów. FBI otrzymało od 1500 do 2700 skarg dotyczących oprogramowania ransomware w każdym z ostatnich pięciu lat, a każdy przypadek infekcji ransomware może z łatwością spowodować tysiące dolarów szkód.

Przez lata odzyskiwaliśmy dane ofiar ransomware, ale ostatnio zaczęliśmy napływać nowych przypadków.
Zagrożenie będzie tylko rosło, dlatego firma CleverOne oferuje teraz wyspecjalizowane usługi odzyskiwania i deszyfrowania złośliwego oprogramowania typu ransomware.

Potrzebujesz szybkiego dostępu do swoich plików, ale natychmiastowe zapłacenie twórcy ransomware nie jest bezpieczną ani skuteczną opcją.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby porozmawiać z ekspertem od złośliwego oprogramowania i ustalić plan działania.

SKORZYSTAJ Z USŁUGI
CleverOne - uzyskaj pomoc po ataku ransomware

Ransomware to rodzaj złośliwego programu, który blokuje dostęp do danych, szyfrując nośnik swojej ofiary. Następnie przedstawia użytkownikowi wiadomość z prośbą o pieniądze (zwykle za pośrednictwem cyfrowej waluty, takiej jak Bitcoin). O ile ofiara nie zapłaci, dane pozostaną zaszyfrowane na stałe.

Dobrą wiadomością jest to, że niektóre programy typu ransomware używają przestarzałego szyfrowania, niektóre techniki szyfrowania zostały złamane, a niektóre klucze i kod źródłowy zostały odzyskane (często po aresztowaniu twórcy), umożliwiając odszyfrowanie damych. Jednak w wielu przypadkach szyfrowanie ransomware jest nie do złamania. Jeśli Twój komputer jest zainfekowany oprogramowaniem ransomware, CleverOne może pomóc w przywróceniu danych, których dotyczy problem.

w jaki sposób cleverone może pomóc?

Skontaktuj się z nami w razie infekcji ransomware

Najważniejszym krokiem jest odłączenie zainfekowanych urządzeń od wszystkich połączeń sieciowych - bezprzewodowych i przewodowych, a następnie przekazanie ich zespołowi ds. bezpieczeństwa IT.

Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że w ponad 90% przypadków dane utracone w wyniku ataku oprogramowania typu ransomware można odzyskać. Według naszych statystyk, ponad 60% klientów mogło uniknąć infekcji gdyby stosowali odpowiednie procedury, które maksymalnie zabezpieczają przed tego typu sytuacjami.

W razie potrzeby nasi inżynierowie dostępni są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.
Zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń z bezpieczeństwa danych i zwiększania bezpieczeństwa danych w swoich firmach oraz domach.
Email us
Możliwość odzyskania danych

w wielu przypadkach dane można relatywnie szybko odszyfrować. Nasi inżynierowie ocenią sytuację, aby wybrać najbezpieczniejszą i najbardziej opłacalną opcję przywrócenia Twoich ważnych plików.

Email us
Zarządzanie okupem

W ostateczności, jako ostatnia opcja - jeśli jesteś zmuszony zapłacić okup, możemy pomóc uzyskać kryptowaluty i zarządzać tym procesem bez podawania twórcy złośliwego oprogramowania wrażliwych danych .

Clean design
Odszyfrowanie danych

Możemy określić, czy istnieje klucz deszyfrujący dla konkretnej infekcji lub czy można go utworzyć. Jeśli ww. są dostępne to możemy bezpiecznie przeprowadzić proces, przywracając systemy do pierwotnego stanu.

Creative ideas
Brak danych = brak opłat

Każdy przypadek infekcji ransomware jest inny, nie możemy zagwarantować, że istnieje metoda odszyfrowania danych bez oceny sytuacji. Dlatego jeśli nie uda się nam odzyskać danych - nie pobieramy opłat.

Dołącz do ponad 1000 zadowolonych klientów!