INFORMATYYKA ŚLEDCZA

CleverOne zatrudnia najlepszych w branży ekspertów w dziedzinie informatyki śledczej i wykorzystuje dziesiątki lat połączonego doświadczenia z doskonałymi kwalifikacjami i najwyższej klasy laboratoriami odzyskiwania danych.

Nasz zespół jest gotowy, aby zapewnić najlepsze opcje elektronicznego wykrywania, analizy, zeznań ekspertów i nie tylko.
Poprowadzimy Cię przez każdy etap komputerowego procesu kryminalistycznego, od początkowej reakcji na incydent do reprezentacji na sali sądowej.

Każdy z członków naszego zespołu dysponuje narzędziami, wiedzą i doświadczeniem, aby zapewnić realne wyniki, a my oferujemy usługi dla wszystkich rodzajów mediów.

Ponieważ mamy możliwość korzystania z technik stosowanych w dziedzinie odzyskiwania danych, możemy lepiej służyć osobom fizycznym, firmom, kancelariom prawnym i agencjom rządowym w zakresie odzyskiwania danych cyfrowych wykorzystywanych do celów dowodowych w postępowaniach cywilnych i karnych.

SKORZYSTAJ Z USŁUGI
social group

Nawet jeśli jesteś doświadczonym prawnikiem, dowody elektroniczne mogą być przytłaczające. Informatyka śledcza znacznie się rozwinęła dzięki innowacyjnym technologiom, z których część została opracowana w laboratoriach badawczych firmy CleverOne.

Możliwości, którymi dysponujemy są ograniczone jedynie fizycznym stanem nośników dostarczonych przez Klientów. Możemy odzyskać dane z uszkodzonych dysków twardych, przywrócić usunięte pliki do stanu roboczego oraz zlokalizować dokładne źródło wirusów i złośliwego oprogramowania. Umożliwia to dostęp do utraconych informacji, które mogą pomóc w postępowaniu sądowym, obronie, a nawet w postępowaniu karnym.

Co ważniejsze, nasi eksperci wiedzą, jak wyszukiwać określone zbiory danych, aby znaleźć wiarygodne dowody. Możemy wyszukiwać frazy kluczowe, tworzyć dzienniki działań użytkowników, ustalać czasy logowania i wylogowywania dla niektórych aplikacji oraz podejmować inne odpowiednie kroki w celu znalezienia wymaganych informacji. Używamy narzędzi, które okazały się skuteczne w sądzie, a nasi inżynierowie przestrzegają odpowiednich środków ostrożności, aby utrzymać przejrzysty łańcuch procedur.

Po dostarczeniu naszym ekspertom niezbędnych informacji, będziesz na bieżąco informowany o postępach w swojej sprawie. CleverOne znajdzie wszelkie dowody, które istnieją na dostarczonych nośnikach. Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia w dziedzinie informatyki śledczej. Nasze usługi rozpoczynamy od wstępnej konsultacji, która pomoże określić, czy eksperci z naszej firmy będą mogli być odpowiednią lub skuteczną opcją w Twojej sytuacji.

Email us
Smartfony

Nasza firma zajmuje się analizą danych (także tych usuniętych) przechowywanych na urządzeniach działających w oparciu o system Android, iOS, BlackBerry, Bada, Symbian, Palm, Meego czy Webos.

Email us
Dyski twarde

Przeprowadzamy analizę danych znajdujących się na dyskach twardych komputerów (HDD, SSD, SSHD, etc), laptopów oraz innych urządzeń przechowujących informacje na ww. nośnikach.

Email us
Nośniki typu pendrive

W CleverOne urządzenia klasy pendrive oraz im pokrewne nie mają przed naszymi ekspertami żadnych tajemnic. Podobnie jak w pozostałych przypadkach tak i tu zapewniamy analizę danych.

Email us
Pozostałe

Przeprowadzamy analizę każdego urządzenia, które wyposażone jest w nośnik danych (np. karty pamięci, pamięci flash oraz wiele innych). Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość analizy konkretnego urządzenia.

Jak wygląda proces analizy śledczej w CleverOne

Email us
Konsultacja ze specjalistą

Pracownik działu informatyki śledczej zbierze podstawowe informacje o Twoim przypadku i opracuje wstępną strategię działania.

Email us
Zebranie danych

Na tym etapie odbieramy nośniki danych i rozpoczynamy procedury analizy, odzyskiwania oraz wykrywania danych.

Email us
Raport z procesu

Po zakończeniu prac otrzymasz raport przystosowany do potrzeb i specyfiki sprawy. Zapewniamy dostęp do istotnych informacji.

Email us
Pomoc ekspertów

Nasi śledczy mogą wystąpić jako biegli z zakresu informatyki śledczej - o możliwość tego wsparcia zapytaj konsultanta.

Dołącz do ponad 1000 zadowolonych klientów!