ODZYSKIWANIE DANYCH Z DYSKÓW TWARDYCH

Laboratorium CleverOne zajmuje się odzyskiwaniem danych z dysków twardych różnego rodzaju - od talerzowych (HDD) przez hybrydowe (SSHD i NLSAS) aż po półprzewodnikowe (SSD).

Jesteśmy w stanie odzyskać dane zasadniczo z każdego modelu i marki dysków twardych. Możemy pomóc przy wszystkich przypadkach utraty danych od przypadkowego usunięcia, formatowania, awarii elektroniki, uszkodzenia fizycznego, uszkodzenia spowodowanego przez wodę lub ogień, wirusy oraz wiele innych.

Pomagamy niezależnie od sytuacji.Mając blisko 20 lat doświadczenia wiemy, że utrata danych nie czeka na dobry moment. Dlatego oferujemy usługę odzyskiwania danych w naszym laboratorium.

ZGŁOŚ PROBLEM Z DYSKIEM
social group


Aby zwiększyć szanse na odzyskanie danych, stosuj się do poniższych zaleceń

Odzyskujemy dane ze sprzętu produkowanego przez firmy


Proces odzyskiwania danych w CleverOne

Email us
Sprawdzenie

Określimy dokładną przyczynę awarii dysku twardego, przeanalizujemy czynniki, które mogą wpłynąć na odzyskanie danych, i przedstawimy wycenę.

Email us
Odzyskiwanie

Inżynierowie CleverOne przy użyciu specjalistycznej technologii odzyskują dane z uszkodzonych (również mechanicznie) nośników danych.

CUstomization
Weryfikacja

Na tym etapie potwierdzamy odzyskanie danych. Bezpiecznie testujemy pliki za pomocą dedykowanych narzędzi zachowując środki ostrożności.

Documentation
Zwrot danych

Po zakończeniu procesu, zwrócimy dane na dowolnym nośniku. Pamiętaj, płacisz tylko wtedy, gdy dane zostaną przywrócone do funkcjonalnego stanu.

Dołącz do ponad 1000 zadowolonych klientów!