SZKOLENIA Z ZAKRESU BEZPIECZEŃSTWA DANYCH

Prowadzimy szkolenia podczas których prezentujemy i omawiamy najlepsze praktyki, standardy oraz przepisy prawne z zakresu bezpieczeństwa informacji przechowywanych w ramach firmowej infrastruktury IT.

Specjaliści CleverOne zajmują się szkoleniami przygotowującymi do zdania egzaminu CISA oraz CRISC, które przeprowadzane są przez stowarzyszenie ISACA. Prowadzimy ponadto szkolenia z zakresu szeroko rozumianego cyber-bezpieczeństwa czyli zagrożeń powodowanych przez cyberprzestępców.

Osoby, które zajmują się prowadzeniem ww. szkoleń to fachowcy z dziedziny bezpieczeństwa informacji, posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów związanych z zagadnieniem.

SKORZYSTAJ Z USŁUGI
CleverOne - uzyskaj pomoc po ataku ransomware

Informacje mają kluczowe znaczenie dlatego bezwzględną koniecznością jest odpowiednie ich zabezpieczenie. Zachowanie bezpieczeństwa danych na odpowiednim poziomie implikuje poufność czy też integralność danych.,

Czynnikiem, który zdaje się być najsłabszym ogniwem w łańcuchu bezpieczeństwa jest człowiek dlatego istotne jest uświadomienie pracowników przedsiębiorstwa o możliwych wektorach ataku wyprowadzonych przez cyberprzestępców oraz szpiegów gospodarczych. Nasze szkolenia są skierowane przede wszystkim do osób, które zarządzają systemami bezpieczeństwa, ale również dla każdego kto zajmuje się przetwarzaniem danych.

w jaki sposób cleverone może pomóc?

Skontaktuj się z nami aby zwiększyć i usprawnić  bezpieczeństwo informatyczne firmy


Wprowadzamy pracowników w kwestie związane z bezpieczeństwem informacji oraz aktywów bazodanowych. Przedstawiamy źródła wymagań oraz zaleceń, harmonogramy wdrożenia aplikacji zarządzających bezpieczeństwem informacji.

Nasze szkolenia są skierowane przede wszystkim do osób, które trudnią się zarządzaniem systemami bezpieczeństwa, ale również dla pracowników/osób, które nie są inżynierami/fachowcami z zakresu IT.

Głównym celem szkoleń jest poprawa świadomości bezpieczeństwa informacji w systemach teleinformatycznych oraz nauka wykrywania zagrożeń i reagowania na nie.
Email us
Przegląd ostatnich cyber-ataków na firmy

Opisujemy ostatnio ujawnione ataki na firmy oraz ich pracowników oraz pokazujemy mechanizmy działania tychże.

Email us
Jak reagować na sytuacje kryzysowe

Ataki na infrastrukturę teleinformatyczną lub pracowników nie są nowością. Szkolenie pokazuje jak reagować na takie zagrożenia.

Clean design
Bezpieczeństwo teleinformatycze w firmie

Prezentujemy zasady zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w pracy oraz w domu.

Creative ideas
Ochrona i prewencja przed atakami

Pokazujemy w jaki sposób chronić zasoby firmy oraz pracowników przed atakami cyberprzestępców i szpiegów gospodarczych

Dołącz do ponad 1000 zadowolonych klientów!