ODZYSKIWANIE DANYCH Z  VMWARE

Wirtualizacja otwiera niesamowite możliwości dla firm każdej wielkości. Jeśli korzystasz z oprogramowania VMware, wiesz już, jakie możliwości, elastyczność i skalowalność oferuje ww. 

U
trata danych VMware wymaga natychmiastowej reakcji wykwalifikowanych ekspertów. Pomyślne odzyskanie danych z VMware ESX Server lub VMware Infrastructure nie jest możliwe bez szczegółowego zrozumienia struktur VMFS, wraz z dostępem do pamięci masowej SAN i / lub RAID, na których znajduje się ten system plików.

Często sytuacje utraty danych dotyczą całego systemu plików, powodując zakłócenia w dziesiątkach serwerów. To sprawia, że odzyskiwanie danych VMware jest najwyższym priorytetem dla firm, a CleverOne zapewnia najlepszy zestaw opcji przywracania uszkodzonych systemów wirtualnych przy jednoczesnym ograniczeniu przestojów.

SKORZYSTAJ Z USŁUGI
CleverOne - uzyskaj pomoc po ataku ransomware

CleverOne umożliwia szybkie przywrócenie systemów VMware bez podejmowania znacznych zagrożeń bezpieczeństwa. Oferujemy najszybsze czasy realizacji i najwyższe dostępne wskaźniki sukcesu, z opcjami odzyskiwania danych na miejscu i zdalnie, aby jak najszybciej rozwiązać problem utraty danych.

Dzięki naszym laboratoriom oferującymi pełen zakres usług, oferujemy naszym klientom najszybsze dostępne fizyczne opcje odzyskiwania danych VMware. Nasi eksperci mogą naprawić uszkodzone nośniki i sprzęt, przywracając dane do w pełni funkcjonalnego stanu, a następnie sklonować każdy dysk w sieci SAN lub RAID przed naprawą woluminu VMFS. Oprócz pomieszczeń typu clean-room z normą ISO5, CleverOne utrzymuje najnowocześniejsze obiekty z zaawansowanymi narzędziami do naprawy mikrokodów, dedykowanymi stacjami VMware i najbardziej wykwalifikowanymi zespołami inżynierów w branży.

w jaki sposób cleverone może pomóc?

Skontaktuj się z nami w razie konieczności odzysku danych z VMware


Jeśli Twój SAN lub RAID doświadczył uszkodzenia systemu plików, opcje zdalnego odzyskiwania wirtualizacji CleverOne są najlepszą opcją.

Nasi inżynierowie mogą zdalnie połączyć się z komputerem, który ma "blokowy" dostęp do SAN. Za pomocą tej maszyny inżynier może ocenić system i naprawić wolumin VMFS, umożliwiając natychmiastowe zamontowanie woluminu lub dysku VHD.

Ta opcja usługi może być niedostępna, jeśli system uległ poważnym uszkodzeniom fizycznym.
Porozmawiaj z naszymi ekspertami VMware, aby określić, czy Twój system kwalifikuje się do tej opcji usługi.
Email us
Możliwość odzyskania danych w laboratorium CleverOne

Nasze certyfikowane pomieszczenia typu Clean-Room są używane w sytuacji gdy elementy urządzenia uległy fizycznemu, mechanicznemu lub elektronicznemu uszkodzeniu i mogą zostać wysłane do naszego laboratorium.

Email us
Odzyskiwanie danych na miejscu, u klienta

Jeśli system nie może zostać wysłany, a protokoły bezpieczeństwa firmy nie pozwalają na zdalne odzyskiwanie danych, najlepszym rozwiązaniem jest usługa na miejscu. Nasz inżynier przyjedzie do Twojej placówki, aby przeprowadzić proces odzyskiwania danych.

Clean design
Odzyskiwanie danych w sposób zdalny

Rozwiązanie stosowane w sytuacji gdy sprzęt jest zbyt duży, aby można go było wysłać, lub gdy zasady bezpieczeństwa uniemożliwiają przeprowadzenie prac poza siedzibą firmy. Proces odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego połączenia internetowego.

Creative ideas
Brak danych = brak opłat

W sytuacji gdy przeprowadzone przez nas prace nie przyniosą oczekiwanych efektów, nie pobieramy żadnych opłat. Takie zdarzenia to jednostkowe i wyjątkowe przypadki.

Dołącz do ponad 1000 zadowolonych klientów!